Karadeniz Kereste KARADENİZ
KERESTE
anasayfa hakkımızda ürünlerimiz referanslarımız neden ahşap ? iletişim
novawood
Hakkımızda
 
Hakkımızda
Karadeniz Kereste ve Mobilya; sektörde edindiği 40 yılı aşkın tecrübesi ve bilgi birikimi ile İzmir ili Menemen İlçesinde fabrikası ve Bornova İlçesi Çamdibi semtinde satış mağazasıyla 20'den fazla çalışanı ile müşteri memnuniyetini kendine misyon edinerek kalıcı çözümler üretmektedir.

Firmamız sahip olduğu eğitimli ve deneyimli yönetim kadrosu, etkin satış ve pazarlama ağı, aktif depolama potansiyeli, sürekli ve düzenli sevkiyat gücü, hızla gelişen bilgi işlem teknolojisi ile yapı sektöründe, müşterilerini buluşturmaya devam ediyor. 

Amacımız; müşteri istekleri ve değişen ekonomik şartlar doğrultusunda ürünlerimizi sürekli geliştirerek, yüksek standartlı, kaliteli ürünler imal edip müşteri memnuniyetini en üst düzeye çıkarmaktır.

- Ürünlerimizin yüksek kalitesi,
- Uygun fiyat politikası,
- Müşteri memnuniyeti,
- Hammaddeden sevkiyata kadar olan her aşamada kaliteyi ön planda tutmamız,
- İnsan ve çevreye saygılı olmamız,
- Eğitim ve sürekli gelişimi kendine ilke edinmiş Yönetimiyle alanında en iyi olmayı hedeflememiz bizi bugünlere getiren ilkelerimizdir.
 
Hakkımızda novawood Referanslarımız Ürünlerimiz
Refik Tulga Cad. No:2 Çamdibi / İZMİR | +90 232 486 14 92 - +90 232 846 17 90 |  info@karadenizkereste.com  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.  Innovasyon It Web SEO İzmir | crm yazılım firmaları