Karadeniz Kereste KARADENİZ
KERESTE
anasayfa hakkımızda ürünlerimiz referanslarımız neden ahşap ? iletişim
novawood
novawood
 
novawood
DOĞANIN BİZE, BİZİM SİZE ARMAĞANIMIZ 

Novawood olarak, “ağacın” dokusunu “hayatın” dokusuna dönüştürmek amacıyla yola çıktık. Hedefimiz, doğanın bize sunduğu en güzel hediyeyi, soluk alıp veren yaşam alanlarına dönüştürmekti. Bugün geldiğimiz noktada, geliştirilen her yeni tasarımla birlikte, doğayı insana bir adım daha yakınlaştırdığımızı hissediyoruz.

Dünyamızın sahip olduğu mevcut orman zenginliğini, sürdürülebilir çözümlerle korumaya özen gösterirken, “uzun ömürlülüğü” ürünlerimizin en önemli marka değeri olarak benimsiyoruz. Uyum ve estetik konusunda doğanın kendisinden ilham alıyor, ürünlerimizi “sağlamlık” ve “dayanıklılık” açısından çağın en ileri tekniği olan termal modifikasyon yöntemi ‘‘Thermowood’’ ile koruyoruz.

Thermowood termal modifikasyon teknolojisinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olarak, sektörde farklı bir yere sahip olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Üretim sürecinin her safhasını yaşama daha fazla değer katacak yenilikçi yaklaşımlarla geliştiriyor ve yönlendiriyoruz. Canlı ve yaşayan malzemeler olarak gördüğümüz ağaç ürünleri ve ahşap malzemeyi, ürünün estetik ve doğallığını bozmadan güçlendirmek için çalışıyoruz.

Dünya çapında 4 tesis, yıllık 14.000 m3 üretim kapasitesi ile ürünlerimizi; aralarında İngiltere, İsviçre, Kanada, Almanya, İspanya, Japonya, Rusya, İran, Azerbaycan, Finlandiya, Çin Halk Cumhuriyeti, Hindistan ve Suudi Arabistan’ın da bulunduğu 45 ülkeye ihraç ediyoruz.

Novawood ürünleri, küresel ısınmayı engelleyen, insan sağlığına duyarlı, çevreyle dost, hiçbir kimyasal madde içermeyen, yüksek kalitesi aldığı sertifikalarla onaylanmış, doğal ürünlerdir.
 
Novawood, Avrupa norm ve standartlarına uygun çalışma prensibi, Thermowood üretim yöntemini de içeren güçlü teknolojiye sahip altyapısı,Türkiye’nin tek masif ahşap Ar-Ge laboratuvarı ve her zaman öncü olmayı gerektiren kurum kültürü ile sektörünün lider şirketidir.
 
Amacımız, doğanın değerli armağanlarını en doğal haliyle koruyarak kullanımınıza sunmaktır.

''Doğa bizden ayrı düşünülemez, o bizim parçamızdır.''
 
Thermowood
Thermowood
AHŞABIN MÜKEMMELE YOLCULUĞU Thermowoo..  devamı...
Thermowood Animasyon
Thermowood Animasyon
Thermowood un geçtiği işlemleri anlatan ta..  devamı...
Thermowood Özellikler
Thermowood Özellikler
 SİZİNLE YAŞLANACAK DOĞAL ÜRÜNLER&nbs..  devamı...
Neden Ahşap ?
Neden Ahşap ?
YAŞAMIMIZIN İÇİNDE Ağaçlar ve onlarda..  devamı...
Hakkımızda novawood Referanslarımız Ürünlerimiz
Refik Tulga Cad. No:2 Çamdibi / İZMİR | +90 232 486 14 92 - +90 232 846 17 90 |  info@karadenizkereste.com  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.  Innovasyon It Web SEO İzmir | crm yazılım firmaları