Karadeniz Kereste KARADENİZ
KERESTE
anasayfa hakkımızda ürünlerimiz referanslarımız neden ahşap ? iletişim
novawood
Thermowood Özellikler
 
Thermowood Özellikler  SİZİNLE YAŞLANACAK DOĞAL ÜRÜNLER 

Thermowood yöntemiyle işlem görmüş ahşap ürünleri;

·     %100 doğaldır. Ahşap, reçine ve diğer kimyasal maddelerden arınmıştır. Hiçbir kimyasal madde kullanılmadan üretilir.

·     Ekolojiktir. Doğaya ve insan sağlığına hiçbir tehdit oluşturmaz. Çevre dostu, sağlıklı, geri dönüşümlü, sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Yenilenebilen ormanlardan üretilir.

·     Dayanıklıdır. Su emme oranının düşüklüğü nedeniyle her türlü hava koşulunda dayanıklılığını korur. Normal ahşaba oranla çok daha uzun ömürlüdür. Nem oranının düşük olmasıyla çürüme ve mantar oluşumu engellenir.

·     Stabildir. Normal ahşaba göre dönmesi, bükülmesi %90 azaltılmıştır. Çalışması minimize edilerek durağanlığı arttırılmıştır.

·     Homojendir. Ahşabın rengi, termal işlemler sonucunda homojen bir hal almıştır. Normal ahşaba oranla cila ve boya tutma özelliği artmıştır.

·     Yalıtkandır. Normal ahşaba göre %25 daha fazla ses ve ısı yalıtımı sağlar.

·     Güvenlidir. Normal ahşaba göre tutuşma hızı %30 azaltılmıştır.

·     Böceklenmez. Böcek oluşumu, ahşabın gördüğü yüksek ısıl işlem sonucunda kaybettiği nem oranı ile tamamen engellenmiştir.
 
Thermowood Thermowood Animasyon Thermowood Özellikler Neden Ahşap ?
Refik Tulga Cad. No:2 Çamdibi / İZMİR | +90 232 486 14 92 - +90 232 846 17 90 |  info@karadenizkereste.com  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.  Innovasyon It Web SEO İzmir | crm yazılım firmaları