Karadeniz Kereste KARADENİZ
KERESTE
anasayfa hakkımızda ürünlerimiz referanslarımız neden ahşap ? iletişim
novawood
Cephe Kaplamaları
 
Cephe Kaplamaları
YAPILARINIZIN DOĞAL GİYSİSİ 

novathermowood Cephe Kaplamaları, binalarınızın en şık ve doğal kıyafeti. Ahşabın zarafetini her anlamda yansıtan novathermowood Cephe Kaplamaları ile binanız adeta smokin giymiş gibi değerli bir görünüme kavuşacak. novathermowood Cephe Kaplama ürünlerinden binanız için en uygununu seçin, ona doğal, şık, uzun ömürlü ve değerli bir görünüm kazandırın. Uzun yıllar boyunca eskimeyen, her geçen gün güzelleşen ve değerlenen, dilediğiniz an yenilenebilen bu görünümün tadını çıkarın.

novathermovood, cephe kaplama için en ideal ve sağlıklı malzemedir. Bunun sebebi, termal modifikasyon sonucunda, her türlü hava koşuluna, çürümeye, mikroorganizma ve haşerelere karşı direncinin maksimum seviyeye getirilmiş olmasıdır.
 
novathermowood Cephe Kaplamaları’nın bir diğer avantajı da, reçine ve diğer ekstraktif maddelerden arındırılmış bir malzeme oluşudur. Böylelikle ahşabın reçineden arındırılmasından dolayı yüzeyde bozukluklar çıkmadığı gibi cepheniz her zaman stabil kalmaktadır. Stabilitesi sayesinde, termal modifikasyon işlemi görmemiş ahşaplar ile elde etmenin imkansız olduğu birçok uygulama imkanı sağlar.
 
novathermowood Cephe Kaplamaları’nda, yüksek ısıl işlem esnasında renk homojenliği sağlanmıştır. Boyut ve şekillerin kalıcılık özellikleri mükemmeldir, tüm doğallığını ve şıklığını uzun yıllar korur. Yağ bazlı koruyucularla, dış cepheler UV ışınlarına karşı korumalı hale getirilebilir ve cephenin doğal renklerini uzun süre koruyabilmesi sağlanır. Aksi takdirde grileşme gözlemlenmektedir. Ancak bu tip uygulamaların yapılmaması malzemenin dayanım ömrünü etkilemez.
 
novathermowood Cephe Kaplama ürünleri; tüm cephelere uygulanabilmektedir. Yaşadığınız binalarda novathermowood Cephe Kaplama kalitesi ve farkını bir kere hissettikten sonra başka bir cepheye bakmak istemeyeceksiniz.
 
Dişbudak
Dişbudak
DAYANIKLI VE ÇOK KULLANIMLI Dişbudak,..  devamı...
İroko
İroko
ŞIK, ESTETİK VE DAYANIKLIEgzotik bir ağaç ..  devamı...
Çam
Çam
DOĞALLIĞIN ESTETİĞİ Hepimizin yakında..  devamı...
Çam Ekstra
Çam Ekstra
DOĞAL VE DEĞERLİ Hepimizin yakında ta..  devamı...
Karkas
Karkas
DOĞRU UYGULAMA DOĞRU SEÇİMLE BAŞLAR N..  devamı...
Panel Cephe Kaplamaları
Panel Cephe Kaplamaları
YÜKSEK KALİTE, YÜKSEK VERİM, YÜKSEK ESTETİ..  devamı...
Deck Cephe Kaplamaları Güneş Kırıcı İnşaatlık Keresteler Plywood
Kontraplak
Refik Tulga Cad. No:2 Çamdibi / İZMİR | +90 232 486 14 92 - +90 232 846 17 90 |  info@karadenizkereste.com  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.  Innovasyon It Web SEO İzmir | crm yazılım firmaları