Karadeniz Kereste KARADENİZ
KERESTE
anasayfa hakkımızda ürünlerimiz referanslarımız neden ahşap ? iletişim
novawood
novathermowood Karo Deck
 
novathermowood Karo Deck
ŞIK VE PRATİK

Şık, çevre dostu, sağlıklı, dayanıklı, montajı, sökülmesi, bakımı ve temizlenmesi kolay bir malzeme arıyorsanız, %100 doğal malzemeden üretilen novathermowood Karo Deck tam size göre.

Yüksek yoğunluklu polietilen plastik üzerine paslanmaz çelik vidalar ile monte edilen novathermowood Karo Deck’in bu özel plastiği, ıslak zeminlerde ahşabın altında su birikimini engelleyerek, diğer plastiklerde yaşanılan sıkıntıların önüne geçer.

Özel üretilmiş klips sistemi sayesinde montaj maliyeti düşük ve pratiktir. Size zaman kazandırır; tozlanma, kirlenme ve başkalarını rahatsız etme gibi sorunlardan kurtarır. Takıldığı kadar hızlı ve pratik sökülebilmesi, olası bir ev değiştirmeniz durumunda Karo Deck'lerinizi kolayca yeni evinize taşımanıza imkan sağlar.

novathermowood Karo Deck; havuz kenarlarından balkonlara, teraslardan bahçelere, yürüyüş yollarından avlulara, saunalardan spa’lara, cafe-barlardan restoranlara oldukça geniş bir kullanım alanına sahiptir.
 
Her türlü hava koşullarında sorunsuzca kullanabilmesi, stabil form yapısı ve pürüzsüzlüğüyle novathermowood Karo Deck'ler işyerinize veya evinize güvenilir, şık yaşam alanları sunuyor.
 
novathermowood Deck Dişb.. novathermowood Deck İroko novathermowood Deck Çam novathermowood Karo Deck novathermowood Karkas
Refik Tulga Cad. No:2 Çamdibi / İZMİR | +90 232 486 14 92 - +90 232 846 17 90 |  info@karadenizkereste.com  © 2015 Her Hakkı Saklıdır.  Innovasyon It Web SEO İzmir | crm yazılım firmaları